fbpx
טיול טכנולוגי לדובאי, EXPO 2020
מסע אל עיר העתיד ואירוע הטכנולוגיה הגדול בעולם
5 ימים / 4 לילות

במהלך המאה האחרונה, ערים כמו:  ניו יורק, ברלין, טוקיו, שנחאי, ברצלונה ועוד כל אחת בתקופתה הובילו את העולם אל הקידמה והחדשנות הטכנולוגית. בעשור זה, מסתמנת דובאי, לא רק בשל אירוע האקספו 2020 (EXPO 2020) שיחל באוקטובר 2021 כשנה לאחר מועדו המקורי, כזו המעוניינת לקחת את ההובלה בתחום ולרכז בשטחה את התפתחויות המובילות בתחומים אלה במה שאמור להשפיע על כולנו בשלושת העשורים הבאים .במסלול המתואר מטה, ריכזנו עבורכם את המהות של טיול טכנולוגי לדובאי, עיר העתיד.

** הטיול מתוכנן לצאת בכל יום ראשון עד חמישי החל מה – 17.10.2021 ועד ל – 27.03.2022
*** יציאת הטיול מותנית ב 16 מטיילים משלמים.

מסלול הטיול:

יום 1 : תל אביב – דובאי
הגעה לשדה התעופה בן גוריון לטיסה לדובאי. לאחר הנחיתה מפגש עם הנציג המקומי, המשך נסיעה למלון במרכז העיר – זמן חופשי וסיור רגלי באיזור המלון בהתאם למועד ההגעה.
לינה: דובאי.

יום 2 : דובאי – סיור בעיר דובאי – מוזיאון העתיד (כאשר יפתח) –  המסגרת של דובאי
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מודרך בעיר דובאי. סיור זה מציג את החלקים החדשים והישנים של דובאי. נתחיל בחלקים החדשים של דובאי, במלון אטלנטיס הנודע הממוקם בפאלם ג'ומיירה, אי מלאכותי מעשה ידי אדם שניתן אפילו להבחין בו מהחלל. נעבור גם ליד בית המלון המפואר, המרשים והיחידי בעולם בעל שבעה כוכבים, בורג' אל ערב. בהמשך נעצור במסגד ג'ומיירה, ציון דרך תרבותי של דובאי. התחנה הבאה תהיה ביקור בבית האיחוד, אשר בו נחתמה האמנה שהקימה את איחוד האמירויות הערביות בשנת 1971. לבסוף נגיע אל מוזיאון העתיד האמור להיפתח בימים אלה. (נכון לרגעים אלו המוזיאון עדיין סגור וללא תאריך יעד לפתיחה). לקראת ערב, נבקר במסגרת של דובאי (Dubai Frame) מוזיאון בעל מבנה מסגרת מצופה זהב מרשים וייחודי, יקח אתכם באמצעות גשר מטאפורי למסע על זמני דרך סימולציות, תערוכות, מיצגים ומסכים שונים בין דובאי המסורתית של פעם, דובאי של היום ודובאי העתידנית של שנת 2050. המסגרת של דובאי, הוא מבנה הנראה למרחוק ומתנשא לגובה של 150 מטר. המעליות בדפנות הן אטרקציה בפני עצמה כאשר הצלע העליונה של המבנה מציעה הליכה על רצפה שקופה בגובה רב (Dubai Skywalk).
לינה: דובאי.

יום 3:  דובאי – אקספו 2020  – קניון דובאי – תצפית מהבורג' חליפה – מופע המזרקות
לאחר ארוחת הבוקר נבקר באירוע האקספו דובאי 2020 (EXPO 2020) המתיימר להיות התערוכה המרשימה אי פעם. האקספו, התערוכה העולמית, כפי שנקראה בעבר תארח בגלגולה הנוכחי יותר מ  190 מדינות אשר יציגו כל אחת את החידושים הטכנולוגיים שלהן במגוון רחב של תחומים ותיערך כשישה חודשים (אוקטובר 2021 – סוף מרץ 2022). בביקורנו בתערוכה נוכל להתרשם מהמבנים הייחודיים, מהרעיונות המרהיבים ולהנות מנטוורקינג וחיבור עם אנשים וחברות ענק מרחבי העולם. בשעות הצהריים נמשיך לקניון הגדול בעולם, קניון דובאי! הכולל אלפי חנויות ואטרקציות שוות. ונעלה למבט על דובאי מהקומה ה -124 בבניין העתידני והגבוה ביותר, הבורג' חליפה. לסיום נצפה במופע המזרקות האורקולי מהיפים בעולם.
לינה: דובאי.

יום 4 : דובאי – אקספו 2020 – ספארי מדברי – דובאי
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור נוסף באירוע האקספו דובאי 2020 (EXPO 2020) המתיימר להיות התערוכה המרשימה אי פעם. האקספו, התערוכה העולמית, כפי שנקראה בעבר תארח בגלגולה הנוכחי יותר מ – 190 מדינות אשר יציגו כל אחת את החידושים הטכנולוגיים שלהן במגוון רחב של תחומים ותיערך כשישה חודשים (אוקטובר 2021 – סוף מרץ 2022). בביקורנו בתערוכה נוכל להתרשם מהמבנים הייחודיים, מהרעיונות המרהיבים ולהנות מנטוורקינג וחיבור עם אנשים וחברות ענק מרחבי העולם. בשעות הצהריים נצא מחוץ לדובאי לספארי מדברי. הטיול במדבר מציע הרפתקה בחולות המרהיבים של האמירויות. זהו ספארי בלב המדבר הכולל עצירה לתצפית עוצרת נשימה על המדבר האינסופי והזדמנות לצפות בשקיעה מעל הנוף המרהיב והאינסופי. לאחר מכן, נמשיך אל מרכז האירוח הבדואי המקומי ונהנה מהלילה המדברי. נכיר את החיים המסורתיים של הבדואים, נראה כיצד ללבוש בגד ערבי מסורתי, ליהנות ממתקים ערביים, נוכל לנסות את ציור החינה וללמוד על התפקיד החשוב שממלאים בזים בחיים המקומיים. תוגש ארוחת ערב מסורתית וטעימה עם בחירה בין מגוון מתאבנים, סלטים ומתוקים. לסיום, נצפה ברקדנית בטן לקצב התופים הערביים, ובמופע של ריקוד מסורתי בליווי אש. חזרה למלון בשעות הערב המאוחרות.
לינה: דובאי.

יום 5 : דובאי – תל אביב
יום חופשי בדובאי למנוחה, בילוי קניות ופגישות בהתאם לטיסה חזרה הביתה. העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לישראל.

התוכנית בכפוף להנחיות והוראות הקורונה דברים עשויים להשתנות באופן פתאומי, כגון טיסות, מדינות המאפשרות כניסה, הוראות בידוד וכו'.

** מוזיאון העתיד כרגע סגור ומועד הפתיחה אינו ידוע.

התוכנית כוללת:

– טיסות בינלאומיות.
– מלווה ישראלי.
– העברות משדה התעופה ובחזרה.
– 4 לילות ע"ב ארוחת בוקר במלון  4 כוכבים הנבחר.
– ארוחת ערב אחת כלולה.
– העברות לפי תכנית הטיול.
– סיורים וטיולים המצוינים בתוכנית בליווי מדריך דובר אנגלית באוטובוס תיירים ממוזג.

התוכנית אינה כוללת:

– ביטוח רפואי ומטען (מומלץ לעשות ביטוח ביטול שמכסה קורונה ובידוד).
– אשרת כניסה לדובאי.
– טיפ לנותני השירות המקומיים.
– ארוחות נוספות שלא מופיעות בתוכנית.

ניתן להוסיף יום טיול לאבו דאבי בו יש אפשרות לבחור: 

– סיור בעיר ובאי יאס.
– פארק פרארי
– פארק האחים וורנר.
– פארק אתגרי.

ובדובאי ניתן להוסיף:

– שייט וארוחת ערב.
– ביקור בכפר הגלובלי ובגן הפרחים (פתוח בין אוקטובר למאי כל שנה).

טיולים לא יצאו בתאריכים אלו בשל אירועים שונים ותפוסה מלאה במדינת היעד:

19 בדצמבר – 08 בינואר  2022.

23 -27 בינואר 2022.

17-13 פברואר 2022

אל העתיד…ומעבר לו…

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן