ביקורת שירותי אינטרנט

קרה לך פעם שקיבלת את חשבון האשראי שלך ולא הבנת למה הוא כה גבוה? האם פתחת חשבון באחד מספקי האינטרנט ושכחת לסגור ופשוט לא היה לך זמן להתעסק בזה? האם שאלת ת עצמך כמה באמת צריך לשלם עבור שירותי האינטרנט השונים ולא ידעת היכן לחפש?

בעלי עסקים רבים סובלים מחשבון אשראי מנופח והורדות קבועות שאינם יודעים את מקורן, וכך משלמים מחיר יקר חודש בחודשו. הזמינו אותנו לביקורת חד פעמית, נאתר, נסביר ונגרום לסדר בכל ההוצאות הקשורות לתחום האינטרנט.

אנו נחשוב ונמצא עבורכם פתרונות בהתחברות לאתרים השונים. נאתר עבורכם סיסמאות ישנות ונעזור לכם לסדר את הכיס והמחשבות בתחום המחשובי -אינטרנטי. 

שאלות נפוצות

המטרה היא להגיע למצב בו אתם מבינים בדיוק על מה אתם משלמים ולבדוק עבורכם האם ניתן לצמצם עלויות.

מספר הביקורים תלוי במספר גורמים – כמות השירותים, גודל העסק, מספר העובדים להם הרשאות לפתוח שירותי אינטרנט ועוד.

במקרים רבים אנו מגיעים פעם אחת למספר שעות ומסיימים ומקרים אחרים יכולים לקחת גם מספר שבועות.

  1. ביקרנו אצל לקוח שהיה משלם קבוע לגוגל 220 ש"ח בחודש במשך 3 שנים מבלי לשים לב. כאשר הוא שם לב הוא לא ידע מאיפה להתחיל והזמין אותנו לביקורת. לאחר חקירה קצרה, הבנו כי עובד שכבר לא עובד אצלו פתח חשבון גוגל בסדנה שעשה, הכניס כרטיס אשראי ושכח מהחשבון. ניסינו לאתר את החשבון והסיסמא ללא הצלחה ובסופו של דבר מצאנו שריד אינפורמציה באחד המיילים והצלחנו להיכנס ולבטל את החשבון.
  2.  לקוחה שלנו גיבתה את המחשב שלה אצל אתר לא ידוע ואיבדה את הגישה להיכנס לאתר ולשחזר. היא הזמינה אותנו על מנת לנסות ולשחזר את אופן ההתחברות את שם המשתמש ואת הסיסמה. לאחר מעבר על מילים רבים הצלחנו לאתר את שם המשתמש אך ללא אפשרות לאיפוס סיסמה. גם אופן החיבור לחשבון לא היה ברור. בסופו של דבר מצאנו מייל ישן ובו סיסמה ישנה שעזרה לנו לאפס. אך עדיין לא ידענו איך להתחבר. ניסינו להתחבר במגוון שיטות שונות ושאחת מהן עבדה והלקוחה הצליחה להתחבר ולשחזר את המחשב הישן.

התמחור מתבצע לאחר שהערכנו את מספר השעות שיש להשקיע בפרוייקט הספציפי.